HGSKart | Konular | Kitaplar

Hgs Borç SorgulamaHGS Borç sorgulama için tıkla

Otoyol ve köprülerde Hgs hızlı geçiş sisteminden hgs lerinde yeterli bakiyesi olmadan geçen sürücüler hgs'ye borçlanıyor..Geçiş tarihinden itibaren 1 hafta içinde hgs kartınıza yada hgs etiketinize para yüklemeniz durumunda hgs borcunuz silinecektir.

Hgs kart yada hgs etiket sahibi olmayan sürücülerde, hgs borçlarını eğer bir hafta içinde hgs alarak yükleme yaparlarsa sildirebilecek..

Hgs borcu sorgulama işlemi için hgs müşteri hizmetlerine üye olmanız gerekmektedir..üye olan sürücüler direk plaka kodu ve şifreleri ile girerek kolayca hgs borcu sorgulayabilir..
HGS Borç sorgulama için tıkla

Hgs müşteri hizmetlerine üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz


3 yorum

hgs kart

iyi günler
2 tane hgs kartımız var biri cam üstünde araç camı değişecek
değişince yenisini takacam.cam değişene kadar 2 kartla geçiş yaparsam camdakine de borç yazarmı

21.03.2013 - necmettin

hgs kart

2 hgs kartınızdan hangisi plakanıza kayıtlı ise hgs borcu o kartınıza yazar..

Yani Cama takılı olan hgs etiketiniz plakanıza kayıtlıysa hgs ücreti o etiketten tahsil edilir...

22.03.2013 - hgskart

HGS BORÇLANMA

mrb.ben hgs aldım aracıma alırkende sordum bakiyem bittiğinde yada azaldığında nasıl ögrenicem dedim cep telefonunuza bakiyeniz azalmıştır diye uyarı amaçlı bilgilendirme msj gelicek dendi ve ayrıca gişelerden geçerken yetersiz bakiye yazdığını göreceksiniz dediler tamam dedim aldım. ne telefonuma uyarı mesajı geldi nede gişelerden geçerken özellikle dikkat etmeme rağmen bi uyarı olmadı lamba yeşil yanıyor kredi az yazıyordu.bugün tesadüfen hgs borcu sorgulama diye bişey gördüm bi sorgulama yaptırayım dedim bide ne görim 136 lrlık kaçak geçiş yapmışım buda cezasıyla 1.500 lr olmuş bu nasıl bir iştir kardeşim hani mesajla uyarılacaktık hani gişede farklı ışık yanıp yetersiz bakiye yazacaktı hiç biri olmadı.ayrıca neden bi tebligat yapılmıyo bu adaletmidir ne kadar saçma bir sistemdir. LÜTFEN Bİ AÇIKLAMA YAPARMISINIZ BU KONUDA YASAL HAKLARIMI KULLANIP HAKKIMI MAHKEMEDE ARAYACAĞIM

05.03.2014 - Misafir

Konular