HGSKart | Konular | Kitaplar

Avea Hgs Kampanyası


HGS hızlı geçiş sistemi kullanmak artık zorunlu oldu..ilk olarak ptt lerde başlayanb hgs kart satışı artık bankalar dışında başka kurumlarda da satılıyor..

Bankaların dışında hgs kart yada hgs etiketi almak isteyenler avea bayilerine başvurabilcek..PTT ve Avea arasında imzalanan işbirliği ile Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ürünlerinin satış ve yüklemesi, Avea İletişim Merkezleri'nden de yapılabilecek. Hizmetten Avea'lı olan, olmayan herkes yararlanabilecek.
PTT ve Avea arasında imzalanan işbirliği ile Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ürünlerinin satış ve yüklemesi, Avea İletişim Merkezleri'nden de yapılabilecek. Hizmetten Avea'lı olan, olmayan herkes yararlanabilecek.

Türkiye'nin en çok konuşturan operatörü Avea, PTT ile imzaladığı işbirliği ile "Hızlı Geçiş Sistemi"ne geçişi kolaylaştırıyor. PTT ile imzalanan işbirliği kapsamında Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Mersin'deki Avea İletişim Merkezleri'nde 24 Aralık itibariyle HGS kart, HGS etiket satışı ve yüklemesi gerçekleştirilebilecek..
HGS etiket veya kartını satın almak için, başvuru yapan kişinin ruhsat sahibi olmasına gerek olmaksızın, ruhsat veya ruhsat fotokopisi ile birlikte Avea İletişim Merkezleri'ne başvurmaları yeterli olacak.

PTT ile Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve 17 Eylül 2012
itibariyle hizmete sunulan Hızlı Geçiş Sistemi'nin satış ve yükleme yetkisi PTT dışında Avea İletişim Merkezleri'ne de verildi. İşbirliği ile "Hızlı Geçiş Sistemi"ne henüz geçiş yapmamış sürücülerin işlemlerini daha rahat yapabilmeleri için Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Mersin'deki Avea İletişim Merkezleri HGS'ye geçişte vatandaşlara hizmet verecek. PTT Genel Müdürü Osman Tural işbirliğine ilişkin, "İki saygın kurum arasında gerçekleşen işbirliğinin temelinde yurttaşımıza hizmeti daha kolay bir şekilde ulaştırmak vardır.

PTT olarak hizmetlerimizin sayısını her geçen gün artırmakla kalmıyor, ülkemizin farklı kurumları ile protokoller imzalayarak bu hizmetlere ulaşımı daha kolay hale getiriyoruz. Avea ile yapılan anlaşma da bu politikamız doğrultusunda atılmış bir adım.
Bundan böyle 1 Ocak 2013'ten itibaren Kartlı Geçiş Sistemi'nin (KGS) yerini alacak olan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ürün satışı ve bakiye yükleme işlemleri, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Mersin'deki Avea bayilerince de verilecek.

Vatandaşlar bu illerdeki herhangi bir Avea bayiine giderek Hızlı Geçiş Sistemi ürünlerini alabilecek ve bu ürünlere bakiye yüklemesi yapabilecek. İnanıyorum ki, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda gerçekleşen bu işbirliğinden halkımızda memnun olacak.

Avea ile işbirliklerimizin devam etmesi temennisiyle yapılan anlaşmanın her iki kuruma ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
PTT ile böyle bir işbirliğine imza atmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten
Avea CEO'su Erkan Akdemir,"Vatandaşlarımızın uygulamaya daha rahat geçebilmesi
için PTT ile böylesi bir hizmeti veriyor olmak bizim için çok önemli. Türkiye'nin
en büyük şehirlerinde hizmet veren yaygın bayi ağımızla herkes kolayca ve
hiç beklemeden HGS'ye geçiş yapabilecek.

Bayilerimizde tüm çalışanlarımızla, hangi operatörün abonesi olursa olsun araç sahiplerinin hizmetindeyiz. Avea olarak hayatı kolaylaştıran hizmetlerimizle fark yaratmaya devam ediyoruz.

Halkımızın yeni yıla HGS sistemine geçmiş bir şekilde girmesi için tüm altyapımızı ve teknolojimizi en üst seviyede hizmet vermesi için hazır duruma getirdik" dedi.