HGSKart | Konular | Kitaplar

Vakıfbank HGS Kampanyası


Hgs etiketi almak için ptt şubelerini kullanabileceginiz gibi bankalardan da hgs etiketi yada hgs kart alabiliyorsunuz..Vakıfbank hgs etiketini ücretsiz veren bankalardan biri..artık HGS etiket ve kartları VakıfBank Şubeleri’nde!

HGS etiket veya kartları VakıfBank Şubelerinden temin edilebilecektir. Üstelik kampanya boyunca HGS etiketi ücretsiz olarak verilecektir.

Vakıfbank ta HGS’ye Ne Şekilde Yükleme Yapabilirim?

HGS’nizi, VakıfBank Kredili Bankomat 7/24 hesabınızla veya Kredi Kartınızla ilişkilendirerek kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey vakıfbank şubelerine başvurmak.
VakıfBank Kredili Bankomat 7/24 Hesabınıza veya Kredi Kartınıza vereceğiniz talimatla HGS bakiyeniz belirli bir limitin altına düştüğünde bankanız otomatik olarak yükleme gerçekleştiricektir..

Hgs Etiketini VakıfBank Worldcard’ınızla eşleştirdiğinizde, etikete yapılacak yüklemeler kredi kartınıza alışveriş işlemi olarak yansıtılacaktır. Böylece, herhangi bir faiz ya da komisyon eklenmeden, ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizin son ödeme tarihine kadar yapabilirsiniz.
Detaylı bilgiyi size en yakın VakıfBank Şubesi’ne uğrayarak alabilirsiniz.

Vakıfbank hgs kampanyası ile alakalı önemli notlar
*Ücretsiz HGS Kampanyası sadece HGS etiketleri için geçerli olup bir müşteri için maksimum 5 adet HGS ücretsiz olarak verilebilmektedir. HGS kartları kampanya kapsamında değildir.
*Ücretsiz HGS Kampanyası 30 Nisan 2013 tarihine kadar geçerlidir.
*Ticari Hesaplar ve Filo kapsamındaki araçlar Ücretsiz HGS Kampanyası kapsamı dışındadır.