HGSKart | Konular | Kitaplar

Hgs ler Ücretsiz Eve Gönderilecek


Ogs ler hgs ye çevrilecek..Kgs den sonra ogs de tamamen kaldırılıyor..kgs ve ogs de kalan bakiyeler hgs aktarılacak...Ulaştırma Bakanlığı, otoyol ve köprülerdeki gişeleri HGS'ye dönüştürmek için çalışma başlattı. Bakan Binali Yıldırım, OGS'si olan vatandaşın HGS'sini evine teslim edeceklerini söyledi.

Köprü ve otoyollardaki trafiği azaltmak için düğmeye basan Ulaştırma Bakanlığı, Otomatik Geçiş Sistemi'ni (OGS), Hızlı Geçiş Sistemi'ne (HGS) dönüştürmek için kolları sıvadı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "OGS'si olana bedelsiz HGS vereceğiz, bunları da eve teslim edeceğiz" dedi. İstanbul'a yapılacak 3'üncü havalimanı ile ilgili de SABAH'a önemli açıklamalarda bulunan Bakan Yıldırım, şöyle konuştu: "İhale tarihi 3 Mayıs ama firmaların ilave süre talebi var. Şu ana kadar yerli-yabancı 16 firma dosya aldı. Bizim için 3 sağlam teklif yeterli. Yap-İşlet-Devret projesi olduğu için, herkes kendi hesabını yapacak." İşletme süresinin 25 yıl olacağını belirten Yıldırım, "Bu sabit olacak. Kirayı yarıştıracağız. Gözcü garantisi vereceğiz. 4-6 yıl arasında değişen yapım süresini işletmeye dahil etmedik" dedi.

TATLI VE GÜZEL İŞ

İki,üç ve ve takip eden etapların yolcu sayısındaki artışa göre işletme döneminde yapılacağını söyleyen Yıldırım, şu bilgileri verdi: "Bizim için çok tatlı ve güzel bir iş. Yolcu potansiyelinde de sıkıntı yok. Atatürk Havalimanı, burası tamamlandığında şehir havaalanına dönüşecek."


1 yorum

Ogs lerin hgs ye dönüşümü

oto kiralama işletmem var.Araçlarımın tamamına bankadan takibi kolay olsun diye oğa cihazları aldım. Müşterilerimiz zaman zaman ogs takılı cihaz olduğu halde hgs gişesinden geçiş yapıyorlar.sonradan çıkan hgs lerinde ogs ile eşdeğer kabul edilmesi ve mağduriyetlerin yaşanmaması sağlanamazmışsın? Diğer sorunumuzda ogs lerin kaldırılıp hgs ye geçişi sağlanırken bankalardan alınan ogs ler hgs ye dönüşümünü ücretsiz gerçekleştiremezmi?Hem ogs lerdeki kalan bakiyelerin dönüşümü hızlı ve sorunsuz olacaktır.Saygılarımla...

19.07.2013 - Mehmet sadık sahin